Политика конфиденциальности

ПОЛІТИКА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 Дата вступу в силу 1 червня 2021 року

Ми цінуємо довіру, яку Ви нам надаєте, ділячись з нами Вашими персональними даними. В цьому аспекті основоположний принцип конфіденційності, якого ми дотримуємося, полягає в тому, що за замовчуванням будь-яка інформація, яку Ви надаєте нам, є конфіденційною.   Благодійний Фонд «КВІТНА» (в подальшому – «Квітна» або «ми») серйозно ставиться до вашої конфіденційності та прагне до обробки Ваших персональних даних таким чином, щоб це було справедливо і гідно такої довіри. Ми здійснюємо усі розумноприпустимі заходи для захисту Ваших даних від неправомірного використання та забезпечення їх безпеки. Ми вважаємо за необхідне інформувати Вас про те, як ми будемо використовувати Ваші персональні дані, які права Ви маєте щодо Ваших персональних даних. Тому ми рекомендуємо вам уважно прочитати цю Політику Захисту Персональних Даних.

Загальнонаціональний конкурс в підтримку благодійності «Квітуча Українка» («Конкурс») організований та проводиться Благодійним Фондом «Квітна» (https://kvitna.org/), який створений та діє, згідно чинного законодавства України.

Будь ласка, ознайомтеся з нашими Правилами Конкурсу (розташованими за адресою https://ikvitna.org/umovy-aktyvnosti/) і цією Політикою Захисту Персональних Даних (розташованою за адресою https://ikvitna.org/polityka-konfidentsiynosti/), до початку участі в Конкурсі. Важливо, щоб Ви уважно прочитали їх, тому що Ви будете нести юридичні обов’язки положеннями вищезазначених документів.

Дана Політика Захисту Персональних Даних доступна для публічного доступу в формі публічної оферти. Таким чином, коли Ви погоджуєтеся на участь в Конкурсі у відповідності з описаними процедурами в Правилах Користування, вважається, що Ви згідні з Правилами Користування і цією Політикою Захисту Персональних Даних. Якщо Ви не згодні з будь-яким з положень вищезазначених документів, будь ласка, не беріть участь в Конкурсі.

За Вашою згодою ми будемо обробляти Ваші персональні дані, як описано в цій Політиці Захисту Персональних Даних. У цьому випадку ми будемо діяти в якості Контроллера відповідно до чинного законодавства про захист даних, який, з 25 травня 2018 року, серед іншого, включає в себе Регламент ЄС 2016/679, який має назву «Загальний регламент захисту даних»(«GDPR»). Дана Політика Захисту Персональних Даних не регулює такі Ваші дії, які є протизаконними або порушують певні ненормативні норми, правила, політики, постулати або настанови, і не поширюється на них, а також ми не несемо відповідальності за будь-які Ваші дії.

 1. Визначення

«Учасниця» ­– фізична особа, яка приймає умови цієї Політики Захисту Персональних Даних і Правил Користування з метою участі в Конкурсі; Ви є Учасницею Конкурсу з моменту заповнення спеціальних форм з вашими персональними даними згідно процедур, описаних в Правилах Користування.

«Конкурс» – Загальнонаціональний конкурс в підтримку благодійності «Квітуча Українка», який являє собою новий, унікальний формат національного конкурсу краси серед жінок. В якому зіркою та амбасадором профілактики та благодійності може стати кожна, хто цього забажає. Ідея Конкурсу: кожна жінка може стати мотиватором, амбасадором і здатна змінити світ на краще. Якщо не цілий світ, то кілька жіночих доль. І лише власним прикладом – долучившись до конкурсу “Квітуча Українка”. Конкурс відбувається в онлайн форматі на вебсайті Конкурсу  (надалі – наші вебсайти), однак його фінальна частина за рішенням Квітна може відбуватися в офлайн форматі.

«Персональні дані» означає будь-яку інформацію, що стосується ідентифікованої або такої, що може бути ідентифікована, фізичної особи («суб’єкт даних»); при цьому:  фізична особа, що може бути ідентифікована, – це особа, яку можливо ідентифікувати прямо або опосередковано, зокрема, за допомогою посилання на ідентифікатор, такий як ім’я, ідентифікаційний номер, дані про місце розташування, мережевий ідентифікатор і т.п. або на один або декілька чинників, характерних для фізичної, фізіологічної, генетичної, психічної, економічної, культурної або соціальної ідентичності такої фізичної особи;

«Обробка» означає будь-яку операцію або набір операцій, які виконуються з персональними даними або з наборами персональних даних, незалежно від того, чи виконуються вони автоматичними засобами, такими як збір, запис,  організація, структурування, збереження, адаптація або зміна, пошук, консультування, використання, розкриття шляхом передачі, поширення або надання доступу до інформації іншим чином, зіставлення або комбінування, обмеження доступу або видалення;

«Контроллер» означає фізичну або юридичну особу, державний орган, агентство або інший орган, який самостійно або спільно з іншими визначає цілі і засоби Обробки персональних даних. В розумінні цієї Політики Захисту Персональних Даних PPNH є контроллером;

«Оператор» означає фізичну або юридичну особу, державний орган, агентство або інший орган, який обробляє персональні дані від імені Контроллера або за дорученням контроллера.

 1. Персональні дані, які ми збираємо

Ми просимо Вас надавати певну інформацію, яка може включати Ваші персональні дані для вашої Участі в Конкурсі. Для Вашої зручності ми структурували дані, щодо яких Ви можете отримати запит, за наступними категоріями:

Інформація, надана Учасницею. Коли Ви реєструєтеся для участі в Конкурсі (як Учасниця), ви можете надавати, а ми можемо збирати Персональні дані, в тому числі:

✔    Ім’я та прізвище;

✔    Адреса електронної пошти;

✔    Дата народження;

✔    фотографії, які Ви вирішили надати для участі в Конкурсі, та які включають Ваше зображення, включаючи обличчя. Звертаємо увагу, що надаючи такі фотографії, Ви надаєте нам свою згоду на використання таких фотографій в цілях проведення Конкурсу та визначення його результатів (в тому числі, але не виключно – визначення переможця), включаючи можливість публікації таких фотографій без отримання додаткової згоди з Вашого боку.

Крім того, коли Ви використовуєте вебсайт Квітна або вебсайт Конкурсу ми також можемо зібрати таку інфорацію про вас:

 Автоматично зібрана інформація.   Коли Ви використовуєте вебсайт, ми можемо автоматично записувати певну інформацію з Вашого пристрою, використовуючи різні типи технологій, включаючи Cookie-файли , локальне сховище.  Ця «автоматично зібрана» інформація може включати в себе IP-адреси або інші адреси або ідентифікатор пристрою, веб-браузер та / або тип пристрою, веб-сторінки або сайти, відвідані безпосередньо до або відразу після використання наших вебсайтів.

Неособиста інформація. Ми можемо збирати неособисту інформацію про Вас. Ви не можете бути ідентифіковані за допомогою таких даних інформацією, і вони потрібні  для того, щоб допомогти нам у забезпеченні належного функціоналу наших вебсайтів. Ми можемо розкривати зведені статистичні дані про Учасниць Конкурсу та користувачів  наших вебсайтів потенційним партнерам, рекламодавцям та іншим третім особам, але ці статистичні дані не будуть включати персональні дані. Також ми можемо використовувати неособисту інформацію для дослідницьких цілей.

Дані про місцезнаходження. Коли для доступу до наших вебсайтів Ви використовуєте пристрій з підтримкою  функції визначення місця розташування / геолокації, ми можемо збирати дані про географічне місцезнаходження або використовувати різні засоби для визначення місця розташування, такі як дані датчиків з Вашого пристрою, які можуть, наприклад, надавати дані про сусідні вишках стільникового зв’язку і точки доступу Wi-Fi. Ми робимо це, щоб перевірити Ваше місце розташування, а також для забезпечення дотримання чинних законів, включаючи правила AML (протидія відмиванню грошей) і KYC (практика «знай свого клієнта») в разі необхідності. Це також може передбачати блокування доступу з території певних держав, де участь в Конкурсі або використання наших вебсайтів заборонено законами такої держави.

Звертаємо Вашу увагу, що Ви НЕ НАДАЄТЕ будь-яку платіжну інформацію для участі в Конкурсі чи використанні наших вебсайтів, якщо ми безпосередньо не попросимо Вас надати нам Вашу платіжну інформацію, що дійсно малоймовірно.

 1. Чому і як ми використовуємо Ваші персональні дані

Ми будемо використовувати персональні дані тільки після отримання Вашої згоди з цією політикою Захисту Персональних Даних, як це описано вище. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, повідомивши нас про це на електронну пошту fond@kvitna.org, але в цьому випадку такі дії будуть вважатися Вашим непогодженням з положеннями цієї Політики, тому Вам не буде дозволено брати участь у Конкурсі.

В основному, ми будемо виконувати наступні дії щодо контролю і Обробки Ваших персональних даних: зберігання; компіляція; архівування; передача; зміна; оцінка; доступ; і / або видалення. Як Контролер персональних даних ми самостійно вирішуємо, що саме робити і як поводитися з Вашими персональними даними в рамках цієї Політики.

Ми можемо розкривати зведені статистичні дані про Учасниць Конкурсу потенційним партнерам, рекламодавцям та іншим третім особам, але ці статистичні дані не будуть включати персональні дані. Також ми можемо використовувати неособисту інформацію для статистичних та дослідницьких цілей.

Використання нами Ваших персональних даних обмежене тим, що розумно вимагається для Вашої участі в Конкурсі , а також вдосконалення правил наступних заходів, які ми проводимо, а також функціоналу наших вебсайтів, які приносять користь як нам, так і Вам. Ми не використовуємо Ваші персональні дані з метою, не зазначеною в цій Політиці, і ніколи не використовуємо їх надмірно або таким чином, що не відповідає нашим цілям надання та поліпшення наших послуг або у спосіб, що суперечить Вашим інтересам.

Ми використовуємо дані, які ми збираємо, для наступних цілей:

✔    Зафіксувати та забезпечити Вашу участь в Конкурсі.

Якщо Ви вирішите стати Учасницею Конкурсу, нам необхідно обробити Ваші дані, щоб ідентифікувати Вас і мати право розміщати Ваші фото. Ми обробляємо тільки ті персональні дані, які прямо необхідні для участі в Конкурсі.

✔    Щоб поліпшити вебсайти Конкурсу та Квітна.

Ми можемо використовувати персональні дані про те, як Ви використовуєте наші вебсайти і берете участь в Конкурсі, для підвищення якості обслуговування Учасниць, а також для діагностики технічних і сервісних проблем, адміністрування вебсайтів.

✔    Щоб спілкуватися з Вами.

Якщо Ви звернетеся до нас з проблемою або питанням, ми будемо використовувати Ваші персональні дані для відповіді на цей запит і вирішення Ваших проблем або питань, що виникли, в тому числі щодо участі в Конкурсі. Ми можемо відправляти вам службові та адміністративні повідомлення. Ми також можемо зв’язатися з Вами, щоб повідомити Вам про зміни в умовах проведення Конкурсу. Ці повідомлення вважаються частиною участі в Конкурсі, і Ви не можете відмовитися від них. Крім того, ми іноді відправляємо електронні листи Учасницям про новини Конкурсу, які можуть бути визнані повідомленнями маркетингового характеру. Ви можете відмовитися від них в будь-який час на свій розсуд, але особисто несете відповідальність за те, що, ймовірно, пропустите якусь важливу або термінову інформацію або повідомлення від нас.

✔    Щоб захистити наші або чужі права, власність або безпеку.

Ми також можемо використовувати Ваші персональні дані про те, як Ви використовуєте наші вебсайти, для запобігання або виявлення шахрайства, зловживань, незаконного використання, порушень наших Правил користування, а також для виконання судових постанов, урядових запитів або чинного законодавства.

✔    Для загальних досліджень і аналізу

Ми можемо використовувати Ваші анонімні дані в наукових або статистичних цілях.  В цілях такого аналізу ми можемо використовувати Google Analytics або інше програмне забезпечення з аналогічними можливостями і застосовними функціями.

 1. Ваші права як суб’єкта даних

Ми зобов’язуємося зберігати Ваші персональні дані в таємниці і гарантувати, що Ви можете здійснювати свої права відносно таких даних. Ви можете безкоштовно здійснювати свої права щодо своїх персональних даних, надіславши нам електронного листа на адресу електронної пошти: fond@kvitna.org, і просто повідомивши нам причину Вашого запиту і право, яке ви хочете реалізувати. Якщо ми вважаємо це необхідним для встановлення Вашої особи, ми можемо попросити Вас надати копію документа, що посвідчує Вашу особу.

Ви володієте такими правами:

✔ Запросити доступ до Ваших персональних даних, які ми зберігаємо і експортувати такі дані;

✔ Вимагати, щоб ми виправили Ваші персональні дані, які у нас зберігаються. Будь ласка, візьміть до уваги, що Ви гарантуєте, що Ваші дані вірні і точні, і Ви погоджуєтесь повідомляти нам про будь-які зміни або оновлення Ваших даних. Будь ласка, пам’ятайте, що, як правило, Ви повинні надавати нам тільки свої власні дані, а не дані третіх осіб. Звертаємо увагу, що змінювати Ваші фото, надані для участі в Конкурсі, ви не можете – адже з моменту публікації вони вважаються конкурсними знімками та беруть участь в конкурсі виключно в такому вигляді, як надані Вами першочергово.

✔ Запросити передачу Ваших персональних даних. Це означає, що Ви маєте право отримувати персональні дані, які Ви надали нам, у форматі, який структурований, широко вживаний та є приданим для комп’ютерного зчитування, щоб мати безпосередню можливість передавати їх іншому суб’єкту без будь-яких перешкод з нашого боку.

✔  Вимагати, щоб ми скасували або обмежили обробку Ваших персональних даних. Це також означає, що в деяких випадках Ви можете попросити нас тимчасово призупинити обробку Ваших персональних даних або щоб ми зберігали їх довше, ніж це необхідно.

✔ Видалити Ваші персональні дані (також відоме як «право бути забутим»). Ми видаляємо Ваші особисті перші дані в тій мірі, в якій вони більше не потрібні для тих цілей, для яких нам необхідно продовжувати їх обробку, або коли нам більше не дозволено обробляти їх згідно із законом або якщо Ви відкликали свою згоду на їх обробку. Ви можете скористатися цим правом, просто зв’язавшись з нами. Зверніть увагу, що контент або персональні дані, які були розкриті третім особам, не можуть бути видалені повністю.

✔ Права, пов’язані з автоматизованим прийняттям рішень і профілюванням. Однак ми не використовуємо Ваші персональні дані таким чином, щоб вони ґрунтувалися на автоматизованому прийнятті рішень, які мають юридичний ефект для Учасниць.

Нарешті, якщо Ви являєтесь резидентом Європейського союзу, ми повідомляємо Вам , що у Вас є право подати заяву до спеціально уповноваженого регулюючого органу із захисту даних:

http://ec.europa.eu/justice/article-29/structure/data-protection-authorities/index_en.htm

Для отримання додаткової інформації про те, як ми використовуємо Ваші персональні дані або здійснюємо Ваші вищевказані права, зв’яжіться з нами по електронній пошті: fond@kvitna.org.

 1. Безпека даних

Ми дотримуємося загальноприйнятих галузевих стандартів для захисту інформації, наданої нам, як під час передачі, так і після її отримання. Ми підтримуємо належні адміністративні, технічні та фізичні заходи захисту персональних даних від випадкового або незаконного знищення, випадкової втрати, несанкціонованих змін, несанкціонованого розкриття або доступу, неправильного використання і будь-якої іншої незаконної форми обробки персональних даних, що знаходяться в нашому розпорядженні. Ми використовуємо технологію https-з’єднання для шифрування даних при їх передачі через Інтернет.

Проте, жоден метод передачі даних через Інтернет або метод електронного зберігання не є на 100% безпечним. Ми не можемо повністю забезпечити або гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку Ви передаєте нам, і тому Ви робите це на свій страх і ризик. Ми також не можемо гарантувати, що така інформація не буде доступна, розголошена, змінена або знищена в результаті порушення будь-яких наших фізичних, технічних або адміністративних гарантій. Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані були скомпрометовані, зв’яжіться з нами, як це зазначено в розділі «Як з нами зв’язатися».

 1. Як довго ми зберігаємо Ваші Особиста конфігурація перші дані?

Ми будемо зберігати Ваші персональні дані до тих пір, поки не оголошені результати Конкурсу та шести місяців після цього. При цьому створені протягом вказаного періоду маркетингові матеріали ми залишаємо право використовувати й надалі, але виключно задля популяризації Конкурсу. Ми будемо зберігати і використовувати Ваші персональні дані по мірі необхідності для виконання наших юридичних зобов’язань, вирішення спорів і забезпечення дотримання наших угод.

Замість видалення ми можемо також необоротно анонімізувати (знеособити) Ваші дані. У будь-якому випадку, ми повідомимо Вам про такі дії по електронній пошті, вказаній Вами при реєстрації Учасницею Конкурсу.

 1. Як ми зберігаємо і / або передаємо Ваші дані

База даних з даними Учасниць зберігається на зовнішньому ресурсі Фонду. Це означає, що Ваші персональні дані будуть повністю захищені відповідно до чинного законодавства зазначеної юрисдикції. Крім того, ми можемо обрати також інші сервери та юрисдикцію  розташування таких серверів для забезпечення дотримання високих стандартів безпеки Ваших персональних даних.

Ми можемо передавати персональні дані стороннім постачальникам послуг, з якими укладено відповідний контракт протягом співпраці з Вами, з тією метою, щоб такі постачальники могли спростити Вашу участь в Конкурсі або визначення його результатів. Будь-які треті сторони, яким ми можемо передавати Ваші дані, зобов’язані зберігати Ваші дані в безпеці і використовувати їх виключно в законних цілях, для яких вони були отримані. Ваші Персональні дані можуть передаватися виключно тим стороннім постачальникам послуг, які заявляють, що відповідно до чинного законодавства (включаючи GDPR, якщо необхідно), вони прийняли відповідні технічні та організаційні заходи, а тому Обробка ними персональних даних буде відповідати вимогам чинного законодавства і забезпеченню захисту прав суб’єктів даних.

 1. Як ми ділимося даними? (Кому ми розкриваємо інформацію) 

За винятком випадків, описаних у цій Політиці, ми не будемо навмисно розкривати персональні дані, які ми обробляємо, третім особам без згоди відповідної Учасниці. Ми можемо розкривати Ваші дані третім особам, якщо Ви даєте згоду на це, а також при наступних обставинах:

✔ Відвідувачі наших вебсайтів та журі Конкурсу.

Беручи участь в Конкурсі, Ви, шляхом передачі нам на оприлюднення своїх конкурсних знімків, ділитеся своїми персональними даними з третіми особами (в тому іншими Учасницями та журі Конкурсу). Це означає, що такі персональні дані (прізвище, ім’я, фотографія, місто проживання), які розміщені на нашому вебсайті  щодо вашої участі в Конкурсі, доступні для необмеженого кола осіб в такому вигляді, як вони були нам надані.

✓ Постачальники послуг.

Ми працюємо зі сторонніми постачальниками послуг, які здійснюють для нас розробку додатків, хостинг, обслуговування та інші послуги. Ці треті сторони можуть мати доступ або обробляти Персональні дані в рамках надання нам послуг. Ми обмежуємо інформацію, надану цим постачальникам послуг, тієї інформацією , яка розумно необхідна їм для виконання своїх функцій, і наші контракти з ними вимагають від таких постачальників послуг збереження конфіденційності такої інформації. Наші контракти з цими постачальниками послуг не дозволяють використовувати Ваші Персональні дані у власних (маркетингових) цілях. Згідно з чинними правовими вимогами , ми робимо розумні заходи, щоб вимагати від третіх осіб належного захисту Ваших персональних даних і обробляти їх тільки відповідно до наших інструкцій.

✓ Правоохоронні органи, судовий процес і дотримання зобов’язань.

Ми можемо розкривати Персональні дані або іншу інформацію, якщо це вимагається за законом або добровільно за умови, що такі дії необхідні для дотримання чинних законів або у відповідь на судовий припис, який набрав законної сили, судову чи іншу повістку від органу владних повноважень, а також іншим чином співпрацювати з правоохоронними органами або іншими державними органами.

Ми також залишаємо за собою право розкривати персональні дані або іншу інформацію, яка, на нашу думку, є доречною або необхідною для (i) прийняття запобіжних заходів проти настання відповідальності, (ii) захисту нас або інших осіб від несанкціонованої, образливої чи незаконної діяльності, (iii) дослідження питання і захисту себе від будь-яких претензій або позовів третіх сторін, (іv ) захисту безпеки або цілісності наших вебсайтів та будь-яких засобів або обладнання, які використовуються для забезпечення доступності наших вебсайтів, або (v) захисту нашої власності чи інших юридичних прав, забезпечення виконання наших договорів або захисту прав, майна або безпеки третіх осіб.

✓ Неособиста інформація.

Ми можемо робити певні дані, які автоматично збираються, накопичуються але жодним чином не ідентифікують особу (неособисту), інформацію доступними для третіх сторін у різних цілях, включаючи (i) дотримання різних зобов’язань за поданням звітності; (іі) комерційних або маркетингових цілей ; або (iii) аналітичних та наукових цілей – за умови, що така інформація не ідентифікує конкретну людину.

 1. Приватне життя дітей

Захист приватного життя дітей молодшого віку особливо важлива. Конкурс не планувався і не призначений для участі в ньому дітей у віці до 18 років, і ми свідомо не збираємо Персональні дані дітей у віці до 18 років. Якщо Вам не виповнилося 18 років, Ви не маєте права брати участь в Конкурсі. Якщо ми дізнаємося, що Персональні дані були отримані від осіб молодше 18 років і без отримання згоди батьків або законних представників, ми будемо вживати відповідних заходів для видалення цієї інформації без попереднього повідомлення та відмови в участі в Конкурсі. Якщо Ви є одним із батьків або законним представником та виявили, що ваша дитина у віці до 18 років бере участь в Конкурсі, Вам слід попередити нас (вказавши свої власні контактні дані) і Ви маєте право просити нас видалити особисті дані цієї дитини – проте ми зберігаємо за собою право зв’язатися з Вами безпосередньо, використовуючи Ваші контактні дані, надані нам в запиті, щоб переконатися, що Ваш запит є добросовісним, правдивим, актуальним і дійсно був Вами відправлений. Такий контакт може здійснюватися через засоби зв’язку за нашим вибором, в тому числі за допомогою відеоконференції.

 1. Порушення захисту персональних даних

Що стосується порушення персональних даних, здійсненого Квітною, ми будемо:

✓ Повідомляти Вас без невиправданої затримки в разі порушення захисту персональних даних.

✓ Докладати розумних зусиль для виявлення причини такого порушення захисту персональних даних та вживатимемо таких кроків, які ми будемо вважати доцільними, щоб усунути причину такого порушення захисту персональних даних.

✓ Надавати розумну допомогу і сприяння за запитом про сприяння будь-якому виправленню або подоланню наслідків будь-якого порушення захисту персональних даних.

 1. Посилання на сторонні веб-сайти

Ми не можемо нести відповідальність за політику конфіденційності та практики веб-сайтів або систем , які нам не підконтрольні. Ми не можемо гарантувати їх абсолютну безпеку, навіть якщо Ви отримуєте до них доступ через наші веб-сайти. Ми рекомендуємо Вам перевірити політику конфіденційності або захисту персональних даних кожного веб-сайту, який Ви відвідуєте, і зв’язатися з його власником або адміністратором , якщо у Вас є будь-які проблеми або питання.

Крім того, якщо Ви отримуєте доступ до наших вебсайтів через сторонній веб-сайт, ми не можемо нести відповідальність за правила і політику конфіденційності власників або адміністраторів цього стороннього веб-сайту, і рекомендуємо Вам перевірити правила цього стороннього веб-сайту і зв’язатися з його власником або адміністратором, якщо у Вас є які-небудь проблеми або питання .

 1. Файли кукіз (cookies)

Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології (наприклад, веб-маяки, флеш-файли і т.д.) (далі разом – «Cookie-файли») для підвищення вашої зручності використання наших вебсайтів. Ми використовуємо Cookie-файли на наших вебсайтах.

Час від часу ми можемо дозволяти третім особам надавати аналітичні послуги від нашого імені. Ці особи можуть використовувати Cookie-файли та інші технології для збору інформації про використання Вами наших веб-сайтів, включаючи вашу IP-адресу, веб-браузер , перегляди сторінок, продуктивність додатків, час, проведений на сторінках і посилання, за якими було здійснено перехід. Ця інформація може використовуватися нами та іншими особами для аналізу і відстеження даних, визначення популярності певного контенту і кращого розуміння Вашої онлайн-активності.

 1. Зміни в цій Політиці Захисту Персональних Даних

Ми можемо час від часу змінювати нашу Політику Захисту Персональних Даних. Це може бути необхідно, наприклад, при зміні законодавства або зміні нашого бізнесу таким чином, що це вплине на захист персональних даних. Усі зміни в цій Політиці вступають в силу з моменту їх публікації на даній сторінці. Коли ми змінимо Політику, ми (i) ймовірно, повідомимо Вам про це електронною поштою до вступу в силу відповідних змін, і (ii) оновимо «дату вступу в силу» у верхній частині цього документа, – але ми    все одно рекомендуємо вам перевіряти час від часу текст даної Політики (за адресою https://ikvitna.org/polityka-konfidentsiynosti/), щоб побачити, чи відбулися якісь зміни.

 1. Як з нами зв’язатися

Якщо у Вас є будь-які питання щодо обробки Ваших персональних даних або положень цієї Політики, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті: fond@kvitna.org.

За будь-яким Вашим запитом щодо цієї Політики Захисту Персональних Даних або Ваших Персональних даних наш уповноважений співробітник із захисту даних буде діяти від нашого імені. У будь-якому випадку, зверніть увагу, що тільки обмежене число наших посадових осіб, які несуть відповідальність за обслуговування Конкурсу і за відносини з Учасницями, мають доступ до Ваших Персональних даних.

 

Благодійна організація “Благодійний фонд “Квітна”

Ідентифікаційний код юридичної особи: 40395596

Адреса: Україна, Київ, вулиця Тургенєвська, 38, Офіс 505/2

E-mail: fond@kvitna.org

Телефон: 38 (044) 486 2660