Умови активності

ПРАВИЛА

проведення Національного конкурсу краси «Квітуча Українка»

від Благодійного фонду «Квітна»

 1. Загальні положення

1.1. Ці Правила проведення Національного конкурсу краси «Квітуча Українка» від Благодійної організації «Благодійний фонд «Квітна» (надалі­ Правила) визначають основні цілі, порядок та умови проведення Національного конкурсу краси «Квітуча Українка» (надалі­ Конкурс).

Організатор: Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна»

1.2. Символіка конкурсу, логотип, ескізи диплому та ін. затверджується Організатором та використовується на його розсуд. Всі права захищені.

1.3. Цілі Конкурсу:

 •  формування образу жіночої краси, як поєднання привабливої зовнішності, високого рівню освіченості та інтелекту, цілеспрямованості та жіночності;
 •  гідне подання краси українських жінок та жіночого здоров’я;
 •  формування в суспільстві пріоритету таких життєвих цінностей, як здоровий спосіб життя, гармонійний розвиток особистості, прагнення до духовної та фізичної досконалості, своєчасне піклування українських жінок про своє здоров’я.
 • пропаганда здорового способу життя, зокрема щодо онкологічних захворювань, важливості та необхідності ранньої діагностики та лікування злоякісних утворень.

1.4. Організаційне, матеріально­-технічне, інформаційно­-правове забезпечення Конкурсу здійснюється Організатором за рахунок залучених спонсорських коштів Конкурсу та за рахунок інших джерел і надходжень, не заборонених чинним законодавством України.

 1. Порядок проведення Конкурсу

2.1. Особа, яка бажає взяти участь у Конкурсі від БФ «Квітна» в якості учасниці має відповідати наступним вимогам  (є чинними на період проведення Конкурсу):

 •  громадянство України;
 •  жінка віком від 21 року (повних років на момент фіналу Конкурсу);
 •  не має судимостей, шкідливих звичок;
 •  повністю дієздатна, володіє необхідними і достатніми правами та даними для набуття і здійснення наданих прав і виконання покладених обов’язків.

Особа, яка відповідає таким вимогам та подала заявку про участь в Конкурсі отримує, за рішенням журі конкурсу статус Учасниці Конкурсу.

2.2. Конкурс проводиться в 3 онлайн етапи:
І етап. Онлайн етап подання заявок з 01 червня по 01 жовтня 2021 року*;
ІІ етап. Відбірковий етап з 01 жовтня упродовж календарного місяця;
ІІІ етап. Оголошення регіональних переможниць за тиждень після закінчення ІІ етапу.

*Конкурс триватиме до 1 жовтня 2021 року, або до моменту реєстрації мінімум шести учасниць у кожному регіональному центрі конкурсу: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро.

Після проведення трьох основних онлайн етапів Організатор за власним вибором проводить фінальний офлайн етап Конкурсу у листопаді 2021 року.

Дати Конкурсу можуть змінюватися за рішенням Організатору Конкурсу.

2.2.1. Порядок проведення Онлайн етапу подання заявок.

В онлайн етапі беруть участь усі особи, що відповідають вимогам, зазначеним в цих Правилах та заповнили анкету, завантажили своє фото та відео на сайті Конкурсу (www.ikvitna.org ). При наданні недостовірних відомостей в анкеті чи фото, чи при наданні чужого чи несправжнього фото, особа не допускається до / знімається з участі в Конкурсі. Термін подачі анкет ­до 01 жовтня 2021 року*.

До анкети долучаються мінімум три студійні фотографії (постановочного типу на білому фоні, в одязі ділового стилю світлих чи рожевих кольорів. Фото має бути зроблено по пояс, з руками в кадрі) у форматі jpeg, які мають відповідати наступним вимогам:

 •   містити зображення особи, яка бажає взяти участь у Конкурсі. Групові фотографії не приймаються;
 •   бути оброблені за допомогою графічних редакторів, при цьому можуть змінюватися тільки графічні характеристики зображення (різкість, контрастність, колірний баланс тощо);
 •  додавання в фотографії намальованих елементів та інших предметів не допускається;
 •   бути актуальними (не більше 0,5 року давності);
 •  обличчя особи на фотографії не повинно бути приховано темними окулярами, маскою, тощо;
 •  не містити інформації еротичного характеру.

Кожна особа, яка має намір брати участь в Конкурсі має право подати будь-яку кількість заявок, у випадку попередньої відмови, але в Конкурсі бере участь лише 1 заявка від однієї особи та тільки 1 раз.

Відео Учасниць Конкурсу повинно бути знято у форматі відео-візитки (на телефон чи професійну камеру) на видатних локаціях міста проживання учасниці Конкурсу, має містити інформацію про учасницю, її активну життєву позицію, та піклування про своє здоров’я.

Особи, що пройшли анкетування на сайті Конкурсу підтверджують, що фотографії, надані ними для Конкурсу, є особистими фотографіями, є власністю, вільною від вимог третіх осіб, немає будь­-яких інших обставин, що перешкоджають використанню фотографій Організатором Конкурсу. Організатору надається право на використання усіх фотоматеріалів в рекламних та комерційних цілях, пов’язаних з популяризацією Конкурсу як окремо, так і поряд з іншими матеріалами, в тому числі фотографіями інших учасниць.

Організатор підкреслює, що виконання всіх вищевказаних вимог не гарантує участі в Конкурсі, а тим паче не може бути запорукою перемоги в Конкурсі.

Факт подачі анкети на сайті Конкурсу підтверджує прийняття особою умов участі в Конкурсі, згоду з Правилами Конкурсу, а також згоду на обробку та використання її персональних даних та фотографій. Адреса, телефон та e­mail можуть бути використані Організатором виключно для контакту з особою, що їх надала. Організатор Конкурсу дотримується повної конфіденційності щодо контактних даних і не передає їх третім особам.

Відверті фотографії, оброблені (з рекламними написами, марковані фотографами або фотостудіями), а також матеріали еротичного або порнографічного характеру тощо, відхиляються Організаторами.

Осіб, які пройшли анкетування, Організатор розміщує на сайті Конкурсу (www.ikvitna.org).

Переможниці конкурсу «Квітуча Українка» визначаються шляхом онлайн-голосування серед відвідувачів сайту Конкурсу та голосами журі, у складі якого зірки українського шоу-бізнесу, телебачення, кінематографу та бізнесмени.

Інтернет ­голосування в рамках Конкурсу проходить з 01 червня 2021 року до 12:00 01 жовтня 2021 року, або до моменту реєстрації мінімум шести учасниць у кожному регіональному центрі конкурсу: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро за адресою www.ikvitna.org .

Організатор має право відхилити анкету на участь в Конкурсі з підстав, передбачених цими Правилами (без пояснення причин особі, щодо якої прийнято відповідне рішення).

Організатор має право запросити особу, яка бере участь в онлайн-етапі Конкурсу, на співбесіду, у разі необхідності вимагати надання додаткової інформації, а також перевіряти достовірність наданої інформації. Організатор має право перевіряти достовірність будь-якої наданої інформації будь-якої учасниці Конкурсу або особи, яка має намір стати учасницею.

За підсумками Відбіркового етапу Організатор і журі Конкурсу спільно визначають по 3 переможниці у регіональних центрах України (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів) – всього 15 учасниць наступного фінального етапу Конкурсу. Прізвища/імена (фотографії) Переможниць регіонального етапу Конкурсу публікуються на сайті Конкурсу (www.ikvitna.org). Вони також стають Амбасадорками БФ «Квітна» строком на 1 рік (2022 рік) у своєму місті, регіональному центрі.

Регіональні переможниці отримають цінні призи:

1 місце – ноутбук

2 місце – мобільний телефон

3 місце – годинник.

Переможниця офлайн фіналу Конкурсу, за умови його проведення, визначається голосуванням журі Конкурсу на події Фіналу Конкурсу у листопаді 2021 року у Києві, Fairmont Grand hotel, та отримає автомобіль та право розміщення в рамках маркетингової кампанії БФ «Квітна» з її зображенням (як поданим на Конкурс, так і підготовленими окремо) на 20+ білбордах у відповідному регіональному центрі.

Прізвища/імена (фотографії) Фіналістки Конкурсу публікуються на сайті Конкурсу (www.ikvitna.org), вона також отримує звання Амбасадорки БФ «Квітна» строком на 1 рік (2022 рік) у своєму місті та регіональному центрі.

Учасниці фінального етапу Конкурсу зобов’язані:

 •  популяризувати Конкурс на власних сторінках в соціальних мережах (Facebook,

Instagram, тощо);

 •  дотримуватися правил етики та моралі при розміщенні інформації в соціальних мережах, а саме не розміщувати інформацію агітаційно-­пропагандистського характеру; таку, що розпалює національну або релігійну ворожнечу або ображає національну гідність; інформацію еротичного та порнографічного характеру; інформацію, що містить зображення алкоголю, тютюну, наркотичних речовин тощо;
 • не вчиняти дій, що дискредитують звання Фіналістки Конкурсу, Амбасадору БФ «Квітна» та Конкурсу «Квітуча Українка».

2.2.2. Порядок проведення Фіналу Конкурсу.
Претендентки, що пройшли онлайн-голосування та Відбірковий онлайн етап набувають статусу Фіналісток Конкурсу. Загальна кількість Учасниць Фіналу -­ 15 осіб.

Порядок проведення Фіналу, а також права та обов’язки Організатора та Учасниці визначаються в окремому договорі. Учасниця, що з будь­-яких підстав не уклала відповідний договір з Організатором, підлягає дискваліфікації, та не допускається до участі в Фіналі.

Організатор Конкурсу має право проводити аудіо, фото та відеозйомку Учасниць Конкурсу, отримуючи виключні / ексклюзивні майнові авторські права на отримані в результаті такої зйомки матеріали.

2.3. Учасниці Конкурсу надають Організатору виключні / ексклюзивні права щодо фото­ та відео­ матеріалів (надалі кожен матеріал окремо – ­Твір), як наданих під час анкетування, так і зроблених Організатором під час проведення Конкурсу, в комерційних і рекламних цілях (у тому числі в рекламній кампанії Конкурсу чи пов’язаних з ним маркетингових матеріалах) без обмежень щодо строку та території та без права на отримання компенсації (винагороди), зокрема:

виключне право на використання Твору, в тому числі його оприлюднення (випуск у світ); відтворення (в тому числі репродукування) будь­-яким способом та у будь­-якій формі; переробки, адаптації та/або внесення інших подібних змін; використання Твору в друкованих та/або електронних виданнях, друкованих виданнях, мережі Інтернет та засобах масової інформації (буклети, каталоги тощо); включення Твору як складової частини до збірників, баз даних тощо; супроводження Твору, при його використанні, ілюстраціями, передмовами, післямовами, коментарями тощо; публічного показу; розповсюдження, продажу, передання в найм (оренду), на тимчасове зберігання (в тому числі з метою публічного показу як в Україні, так і за її межами) оригіналу та/або примірників Твору тощо; імпорту примірників Твору, примірників його переробок тощо); виключне право дозволяти використання Твору; виключне право перешкоджати неправомірному використанню Твору, в тому числі забороняти таке використання.

 1. Номінації (Титули)

3.1. За підсумками Конкурсу Організатором і журі обираються переможниці за наступними номінаціями:

 • Регіональні переможниці Конкурсу «Квітуча Українка»
 • Фіналістка та переможниця Конкурсу «Квітуча Українка»

3.2. Переможниці Конкурсу отримують звання Амбасадорок БФ «Квітна» строком на 1 рік (2022 рік) у своєму місті, регіональному центрі, та цінні призи від спонсорів Конкурсу.

3.3. Організатор Конкурсу має право визначити додаткові номінації та призи, а також надати це право партнерам (спонсорам) Конкурсу.

3.4. Виплата грошового еквіваленту вартості вручених подарунків (призів) не здійснюється.

3.5. Призи та подарунки поверненню та обміну не підлягають.

3.6. Якщо володарка призу, подарунка не змогла скористатися ним за будь-­якої причини, не залежної від Організатора, Організатор не проводить додаткового розподілу призів та подарунків.

 1. Журі

4.1. Для оцінки Учасниць на етапі онлайн-голосування та в Фіналі Організатор створює Журі, до складу якого входять Організатор, та запрошені представники культури, мистецтв, спорту, політичні та громадські діячі, бізнесмени тощо.

4.2. Журі оцінює Учасниць, онлайн за результатами поданих анкет, фото та відео, та у тому числі їхні виступи на Фіналі Конкурсу, та за результатами оцінок приймає рішення про переможниць.

4.3. Журі не має права розголошувати результати Конкурсу до офіційного оголошення.

4.4. Кожен член Журі має право голосу і веде обговорення з іншими членами Журі до прийняття рішення всіма членами Журі.

4.5. Переможниця Конкурсу визначається за результатами всіх етапів Фіналу.

4.6. Будь-яке рішення Журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

 1. Підстави дискваліфікації Учасниць

5.1. Організатор залишає за собою право в безапеляційному порядку виключити з числа Учасниць, осіб які надали недостовірні відомості (або які не надали додаткову інформацію та документи для їх підтвердження); які не виконують розпорядок заходів Конкурсу; що порушують правила та положення документів, котрі регламентують порядок проведення Конкурсу; що дискредитують своїми вчинками звання Учасниці Конкурсу; що порушили умови договору, а також, у разі допущення інших порушень, що перешкодили належному проведенню Конкурсу.

 1. Додаткові умови

6.1. Остаточний варіант проведення і наповнення Фіналу Конкурсу і склад Конкурсної програми затверджуються у процесі підготовки Конкурсу. Умови проведення офлайн фіналу Конкурсу, за умови його проведення, будуть опубліковані Організатором додатково та надіслані переможницям онлайн етапу на електронну пошту.

6.2. Організатор залишає за собою право оперативно в односторонньому порядку вносити доповнення та зміни в документи, що регламентують процес підготовки та проведення Конкурсу.

6.3. Організатор Конкурсу володіє ексклюзивними правами на фото­, відео­ та друковані матеріали, виготовлені на його замовлення в рамках підготовки та проведення Конкурсу.

6.4. Якщо проведенню Конкурсу перешкоджає певна обставина або через обґрунтовані причини він не може проводитися, Організатори залишають за собою право на свій власний розсуд змінити, припинити або скасувати Конкурс.

6.5. У разі виникнення будь­-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Конкурсу, цих Правил, офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх осіб, в тому числі Учасниць Конкурсу, та не підлягає оскарженню.

6.6. Участь в Конкурсі не передбачає витрат з боку осіб, що беруть в ньому участь, а витрати, зроблені ними за власною ініціативою, Організатором Конкурсу не відшкодовуються. В разі необхідності, витрати на транспортні послуги, харчування, проживання тощо учасниці Конкурсу несуть самостійно.

6.7. Визначення переможниць у регіонах відбувається шляхом прив’язки до п’яти міст-мільйонників (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса). Учасниці розподіляються по регіонам за вказаним ними місцем реєстрації на момент подачі заявки.

Таким чином прив’язуються області:

 • Київ (Київ, Київська область, Чернігівська область, Черкаська область, Житомирська область).
 • Львів (Львівська область, Закарпатська область, Івано-Франківська область, Тернопільська область, Рівненська область, Волинська область, Чернівецька область, Хмельницька область).
 • Харків (Харківська область, Сумська область, Полтавська область, Донецька область).
 • Дніпро (Дніпропетровська область, Кіровоградська область, Запорізька область).
 • Одеса (Одеська область, Вінницька область, Миколаївська область, Херсонська область).

6.8 Зовнішня реклама за участю Переможниць Конкурсу розміщуватиметься у містах, до яких прив’язані області реєстрації переможниць. Організатор залишає за собою право за можливості розмістити рекламу у тому населеному пункті, де фактично зареєстрована Переможниця Конкурсу.